Płatności i dostawy

 

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Istnieją trzy sposoby dokonania płatności za zakupy w sklepie Wild Costmetics:

  1. Przelewem na rachunek wskazany w zamówieniu,
  2. Za pobraniem w momencie odbioru przesyłki,
  3. Za pomocą bramki płatniczej PAYNOW, która umożliwia zapłatę kartą bankową, BLIKIEM lub szybkim przelewem.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A. Operator świadczy usługi dla kart płatniczych Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro.

 

SPOSOBY DOSTAWY

Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień za pośrednictwem Poczty Polskiej i InPost. Dostawy towaru są realizowane na terenie Polski.

  1. W przypadku wyboru Poczty Polskiej, przesyłka zostanie wysłana na adres wskazany w zamówieniu.
  2. W przypadku wyboru InPost, klient może zamówić dostawę do paczkomatu lub dostawę kurierem. W przypadku wyboru paczkomatu, przesyłka zostanie wysłana do paczkomatu wskazanego w zamówieniu. W przypadku kuriera, przesyłka zostanie wysłana na adres wskazany w zamówieniu.

 

CZAS OCZEKIWANIA NA DOSTAWĘ

Na czas oczekiwania przez Klienta na przesyłkę składają się: czas realizacji zamówienia i czas dostawy przesyłki (czas oczekiwania stanowi ich sumę). W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatnością elektroniczną lub kartą płatniczą, czas realizacji jest liczony od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy. Przesyłka jest dostarczana max. w ciągu 48 godzin. Może się zdarzyć, że część artykułów objętych zamówieniem okaże się niedostępna pomimo ich obecności w aktualnej ofercie sklepu. W takim przypadku Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Czas dostawy towaru po spełnieniu wszystkich warunków wynosi  max. 7 dni roboczych.

 

KOSZTY DOSTAWY

Koszt przesyłki zależy od wybranej formy płatności i dostawy:

Metoda płatności

PRZELEW

ZA POBRANIEM

BRAMKA PAYNOW

Metoda dostawy

POCZTA POLSKA

18,00 PLN

24,00 PLN

18,00 PLN

INPOST PACZKOMAT

16,00 PLN

niedostępne

16,00 PLN

INPOST KURIER

19,00 PLN

22,00 PLN

19,00 PLN

 

W przypadku zamówienia, którego wartość przekracza 180,00 PLN, przesyłka zostanie dostarczona bezpłatnie, zgodnie z wybraną metodą dostawy.